Teknoloji 35 Kez Okundu 0

Yüzde 100 yerli araç üretildi

Dijital dönüşüm amacıyla stratejik ciddiye sahip ürün hayat döngüsü yönetimi, üç ebatlı optik ölçüm, ileri mühendislik ile birlikte arttırılmış ve sanal gerçeklik konularında çalışmalarını devam ettiren Cadem, şimdi de Tragger ile karşımızda.

Elektrikli Tragger ürün ailesi, 27 Eylül’de ziyarete açılan İstanbul Airshow 2018’de sergilendi. Otomotiv katagorisi elektrik motoru ve lithium-ion paketi konularında Ar-Ge projeleri olan şirket, otomotiv pazarında ve elektrikli vasıtalar konusu ile ilgili yurtiçi ve yurtdışında kıymetli işbirliklerinde bulunmuş bir marka.

Yerli üretim Tragger, sahalara iniş yapıyor
Aracın üretimine Bursa Hasanağa Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikasında başlandı. İnsanların ve işletmelerin lojistik alandaki gereksinimlerine ideal geliştirilen araç, yüzde 100 elektrikli bir hizmet aracı. Aracın bütün donanımı ülkemizde yerli fabrikalarda üretiliyor.

7,4 kW’lik motoru ile tek şarjda 6 saat hizmet verebilen araç, 700 kg yük taşıma ve 2 ton çekme kapasitesi bulunuyor. Aracın görsellerine yukarıdaki galeriden ulaşabilirsiniz.


{Ali TEMEL}

2005 yılında bilgisayar ve web merakı ile başlayan, birçok firma bünyesinde çalışarak kendini geliştirerek 2013 yılında ilk şirketini kurmasıyla şekillenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir