İnternet 233 Kez Okundu 0

YouTube’tan ücretsiz video indirme

YouTube videolarını silinmeye karşı bilgisayarınıza indirmek amacıyla en iyi programlar belli oldu. Youtube’dan video indirebileceğiniz 5 programsı haberimizde derledik.

YouTube’ta beğendiğiniz bir videonun hep aynı yerde durma garantisi yok. Üstelik YouTube videolarını offline izlemek de olası değil, tabi YouTube Go gibi bir program kullanmıyorsanız. Fakat YouTube Go yalnızca telefonda çalışıyor ve videoları düşük çözünürlüklü olarak indirdiğini biliyoruz.

Aşağıda sıralanan YouTube indirme programları, yalnızca bu hallerde değil, yavaş internet bağlantısını atlatma, müzik kliplerini ve video podcast’lerini saklama gibi amaçlarla da kullanılabilir.

En iyi bedava YouTube indirme programları sıksık olarak değişiyor.

İşte Chip’in Mayıs 2018 itibariyle derlediği liste:

1. 4K Video Downloader

YouTube üzerinden süratli ve sorunsuzca video indirmek istiyorsanız, en iyi alternatif 4K Video Downloader. Video URL’sini kopyalayın, Paste URL’ye tıklayın, formatı, niteliği ve konumu seçin. Hepsi bu kadar. 3D ve 360 derece videoları da indirebilirsiniz.

2. WinX YouTube Downloader

WinX YouTube Downloader, YouTube, Facebook, Vimeo ve Dailymotion gibi çoğu tanınmış siteden video indirebiliyor. Kullanımı 4K Video Downloader kadar kolay. URL’yi yapıştırıp çıktı formatını ve niteliğini seçmeniz yeterli. WinX YouTube Downloader, sahip olunan olduğunda 4K video indirebiliyor fakat 3D ve 360 derece videoları indiremiyor.

3. aTube Catcher

aTube yalnızca YouTube değil, çoğu video sitesinden video indirebiliyor. İndirilen videolar, onları izlemeyi planladığınız aygıt amacıyla otomatik olarak dönüştürülebiliyor.

4. Any Video Converter Free

Any Video Converter Free, piyasadaki en iyi YouTube video indirme programlarından bir tanesi. Tek eksiği, bedava sürümün bir defada bir video indirmeye izin vermesi. İndirdiğiniz videoları kırpabilir, kolay efektler ve metinler ekleyebilirsiniz.

5. Free YouTube Download

Çok kolay bir video indirme programıolan Free YouTube Download, YouTube’tan video indirmeye odaklanıyor ve işini iyi bir biçimde yapıyor. YouTube’tan yapıştırdığınız URL’yi birkaç tıklamayla PC’nize indirebilirsiniz. Auto Download işlevini etkinleştirirseniz, tıklamanıza da lüzum kalmıyor. Birden çok YouTube videosunu aynı anda indirebilir, bunları değişik formatlara hemen dönüştürebilirsiniz.


{Ali TEMEL}

2005 yılında bilgisayar ve web merakı ile başlayan, birçok firma bünyesinde çalışarak kendini geliştirerek 2013 yılında ilk şirketini kurmasıyla şekillenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir