Sosyal Medya 150 Kez Okundu 0

YouTube Rewind nedir?

Bugün interneti kullanarak YouTube’a giren kullanıcılar bir dürprizle karşılaştı. YouTube Rewind! Peki YouTube Rewind nedir? İşte YouTube Rewind ile alakalı merak edilenler ve YouTube Rewind: The Shape of 2017 videosu

YouTube’un açılış sayfasında yer alan YouTube Rewind: The Shape of 2017 nedir? İşte husus ile alakalı merak edilenler.
Her gün milyonlarca kullanıcısını misafir eden YouTube, bugün içersinde bulunduğumuz senenin trendlerini, en çok takip edilen YouTube’ırlarını ve en tanınmış müziklerini tek bir klip altında topladı ve yayınladı. Porto Riko kasırgasından gerilim çarkına senenin en çok izlenen video kliplerinden güneş tutulmasına kadar pek çok tanınmış içeriği husus alan bu videoda 2017 senesine damga vuran hadiseler husus edildi.

YOUTUBE REWIND NEDİR?

YouTube Rewind, bitirmek üzere olduğumuz senenin en çok paylaşılan  müzik ve videolarını özetle YouTube’da en tanınmış en çok izlenen içeriklerin derlenmiş ve klip durumuna getirilmiş durumu olarak tanımlanabilir.

TÜRKİYE UNUTULMADI

Videoda Türkiye’nin en mühim YouTube’ırlarından Enes Batur, Merve Özkaynak, İdil Yazar, Meryem Can, Orkun Işıtmak ve tuz dökme hareketiye üne kavuşan Nusret’in tuz dökme hareketi de var. Despacito ve Shape Of You şarkılarının birleşiminden hazırlanan videonun müziğinin yanında, bu sene dünya genelinde artan Youtuber Lele Ponz ise videonun merkezinde. İşte 2017’nin genel olarak en çok ilgi gören içerik videoları.

YOUTUBE’DA EN ÇOK İZLENENLER VİDEO LİSTESİ

TÜRKİYE

En Popüler Genel İçerik Videoları – 2017 Türkiye
Recep İvedik 5 – Fragman (Official – Hd)
Reynmen Ft. Lil Bege – #Biziz
Youtuberların Düşüşü ”Despacito” Parodi
Yorumlarla Şarkı Yapmak (Ece Seçkin – Adeyyo)
Berkcan Güven – Youtube Benim İşim! (Dıss)
Söz | 1.Bölüm
Sıfır Bir – “Bir Zamanlar Adana’da” 2. Sezon 5. Bölüm (2. Sezon Finali)
İngiliz Şarkıcı Anne Marie İle Cizreli Mehmet Ali’nin Düet
Ahmet Kural & Murat Cemcir – Sie Liegt In Meinen Armen (Çalgı Çengi İkimiz Sinemalarda)
Arif V 216 | 145 Saniye


{Ali TEMEL}

2005 yılında bilgisayar ve web merakı ile başlayan, birçok firma bünyesinde çalışarak kendini geliştirerek 2013 yılında ilk şirketini kurmasıyla şekillenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir