ios 8 Kez Okundu 0

Yeni İphone’larda Sinyal Sorunu

Apple’ın yeni telefonları iPhone XS ve XS MAX’ta Wi-Fi ve hücresel veri sorunu ortaya çıktı.
iPhone Xs ve Xs Max kullanıcılarına göre sinyaliniz iyi değilse iyi bir performans beklememelisiniz. Hatta daha kötü bir performans ile karşı karşıya gelmeniz muhtemel.Son günlerde Iphone XS ve XS MAX kullanan kullanıcılar Apple destek forumlarını ve sosyal medyayı Wi-Fi ve hücresel veri sorunları ile çalkalıyor.
Cihazlar, Wi-Fi sinyallerini kaybediyorlar ve yeniden iletişim kurmak, kullanıcılar için büyük bir soruna neden oluyor. Örneğin 200mW temelinde yapılan testlerde, iPhone’un yeni özellikleri kesinlikle isteneni elde edemiyorlar ve hatta 200mW değerine ulaşmakta zorlanıyorlar.
Bahsi geçen sorunun, 4 adet “yetersiz” dahili anten nedeniyle gerçekleştiği öne sürülüyor. Elbette sorunun bu olup olmadığı tam olarak bilinmiyor.
Amerikalı teknoloji devi konuyla ilgili açıklama yapmaktan kaçıyor.
2016 yılında piyasaya sürülen iPhone 7, benzer sorunlarla karşı karşıya kalmıştı. Apple, sorunun çözümü için çok hızlı bir şekilde müdahale etmişti. Ancak bu kez durum farklı gibi: Problem sadece yazılım güncellemesiyle düzelmeyebilir ve ABD temelli şirket, bazı donanımsal düzenlemeler gerçekleştirmek zorunda kalabilir.

Gevher Ünal {Gevher Ünal}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güvenlik kamera sistemleri