Microsoft 24 Kez Okundu 0

Yeni Bir Arama Deneyimi Olan Microsoft Search,Tanıtıldı!

Microsoft Search geçtiğimiz yıl duyurulmuştu ve kullanıcıların kendi şirketleri içinde Office 365 ve Microsoft Graph tarafından desteklenen bilgileri aramalarına olanak tanıyordu. Hizmet, Microsoft 365 dışarısında da arama yapabileceğimiz şekilde genişletiliyor.Yeni hizmet sayesinde yazmaya başladığınız anda kişiselleştirilmiş sonuçları göreceksiniz. Sonuçlar, rehber kayıtlarından dökümanlara kadar her şeyi içeriyor.Word’de bir arama yapabilecek ve ihtiyacınız olan bir elektronik tabloyu bulabileceksiniz.
Microsoft Search’u SharePoint,mobil uygulaması ve Outlook mobil uygulamasından deneyebilirsiniz.2019’un ilk yarısından itibaren,Office ve Windows 10’da kullanabileceksiniz.Bütün bu uygulamanın hedefi nerede olursanız olun, kullandığınız herhangi bir Microsoft uygulamasında, tüm gerekli belgelere en hızlı şekilde ulaşabilmenizi sağlamak.


{Ali TEMEL}

2005 yılında bilgisayar ve web merakı ile başlayan, birçok firma bünyesinde çalışarak kendini geliştirerek 2013 yılında ilk şirketini kurmasıyla şekillenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir