Oyun 68 Kez Okundu 0

Yeni BioShock oyunu geliyor

Oyun tutkunlarının yakından tanıdığı Bioshock’un yanısı geliyor. 2K isimli oyun stüdyosu, yeni bir ‘BioShock’ oyunu üstünde çalışmalarını sürdürüyor. İşte oyunun detayları.

Bioshock oyun tutkunlarının yakından tanıdığı ve net olarak bitirilmesi gereken oyunlar arasında gösterdiği yapımlardan biri. 2013 yılında, BioShock Infinite’in gelişmesine yardımcı olmak amacıyla Irrational Games’e katılan eski bir Gears of War üreticisi Rod Fergusson, Bay Area’da tespit edilen 2K oyun amacıyla yeni bir stüdyo açıldığını açıkladı. 2K Games, Fergusson’un duyurusunu doğruladı, fakat stüdyo bu husus ile ilgili daha çok yorumda bulunmayacak.

YENİ BIOSHOCK GELİYOR!

Mafia 3’ün ve Hangar 13’ün eski çalışanları, Parkside kod adıyla bir ileri BioShock oyunu amacıyla çok saklı bir çalışmaya dahil oldular. Şubat ayında, Hangar 13’teki işten çıkarılan çoğu çalışan Parkside’da çalışmaya devam etti. Hangar 13’ün kalan grup üyeleri, yeni BioShock çıkıncaya kadar, projenin saklı tutulmasına karar verdi. 2K Games, Fergusson’un duyurusunu doğruladı, fakat stüdyo bu husus ile ilgili daha çok yorumda bulunmayacak. Bu stüdyonun aynı anda bir ileri BioShock üstünde çalışıp çalışmadığı da bilinmiyor. Şu anda ne kadar az ispat sahip olunan olsa da, bir ileri oyun üstünde de çalışıldığını gösteriyor.


{Ali TEMEL}

2005 yılında bilgisayar ve web merakı ile başlayan, birçok firma bünyesinde çalışarak kendini geliştirerek 2013 yılında ilk şirketini kurmasıyla şekillenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir