Android 216 Kez Okundu 0

Xiaomi resmen Türkiye’ye pazarına giriyor!

Dünyanın en büyük dördüncü telefon yapımcısı Xiaomi, Türkiye pazarına girmek amacıyla gün sayıyor. Fiyat performans ürünleri ile ciddi bir hayran kitlesine sahip Xiaomi, Fransa ve İtalya’da açtığı Mi Store mağazalarından sonra GearBest ortaklığında Türkiye’ye giriş yapacak.

6-10 Haziran tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek olan Video Oyunları ve Teknolojileri Fuarı Games Week 2018’in sürpriz bir konuğu olacak. E-ticaret sitesi GearBest ile ortak stant açacak olan Xiaomi, Türkiye pazarına ismim atacağı ilk cihazı Redmi S2 akıllı cep telefonu modelini tanıtacak.

GearBest’in, Xiaomi akıllı telefonlar ve ekosistem ürünler sergisini, 6-10 Haziran tarihleri arasında Gamesweek İstanbul’da yapacağı ve 6 Haziran tarihinde basın toplantısı düzenleyeceği öğrenildi. Xiaomi‘nin Video Oyunları ve Teknolojileri Fuarı’nı seçmesi yakın vakitte tanıtılan oyuncu telefonu Black Shark’ın sergileneceği iddialarını da doğuruyor.

Aşamalı olarak piyasaya giriş yapacak olan Xiaomi’nin başlangıçta 7 değişik telefon modeliyle tüketicilerin karşısına çıkacağı söylenirken, başka Xiaomi ürünlerin de resmi olarak satışa çıkacağı belirtiliyor. Ürünlerin gönderimi direkt olarak Türkiye‘den yapılacakken, teknik destek evresinde ise Genpa ile uyuşma sağlanıldığı belirtiliyor.


{Ali TEMEL}

2005 yılında bilgisayar ve web merakı ile başlayan, birçok firma bünyesinde çalışarak kendini geliştirerek 2013 yılında ilk şirketini kurmasıyla şekillenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir