Genel 306 Kez Okundu 0

WhatsApp’taki kritik sorun ne?

Popüler anlık mesajlaşma uygulamalarından birisi olan WhatsApp’ta meydana çıkan bir problem ortalığı karıştırıyor.

Facebook’un sahibi bulunduğu WhatsApp, en çok sarfedilen mesajlaşma uygulamalarından birisi. Büyük çapta kullanıcı sayısına sahip WhatsApp’ta yaşanan problem, alışılagelmiş uygulamaların gidişatını gerektiğince değiştirdi. Birçok kullanıcı bu hatanın niçin bulunduğuna yanıt arıyor.

WhatsApp’taki problem ne?

Popüler mesajlaşma uygulamasında bir bireyi engellediğinizde o kişiyle ilgili hiçbir şeyi göremezsiniz. Durumunu, fotoğrafını vs. Bütün bunlara ek olarak o şahıstan ne mesaj temin edebilirsiniz ne de mesaj gönderebilirsiniz. Fakat meydana çıkan bu problem, sahip olunan ekosistemi bozuyor. Zira hem iOS hem de Android kullanıcıları, gelen son güncellemeyle engellenen kullanıcıların kendilerini engel olan şahsa mesaj atabildiğini söylüyor. Bu durumdan büyülenen kullanıcılar, şikayetlerini Facebook ve Twitter üzerinden iletiyor. Son olarak, WhatsApp’ın da bu bozukluğu bir güncellemeyle çözmesi bekleniyor.


{Ali TEMEL}

2005 yılında bilgisayar ve web merakı ile başlayan, birçok firma bünyesinde çalışarak kendini geliştirerek 2013 yılında ilk şirketini kurmasıyla şekillenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir