Mobil 265 Kez Okundu 0

WhatsApp’a yeni özellik geliyor

Popüler mesajlaşma programı WhatsApp kullanıcılarına güzel bir haber vermeye hazırlanıyor. WhatsApp’ta 10 değişik bildirim alternatifi özelliği yaşama geçirilecek. Artık mesaj bildirimlerini ehemmiyet sırasına göre düzenleyebileceksiniz.

WhatsApp’ın yeni özelliği gün yüzüne çıktı. WhatsApp’ın mesajlaşma alışkanlıklarını değiştirecek yeni özelliği, beta sürümü ile meydana çıktı.

WhatsApp’ın yeni özelliğinin, telefonuna baktığında ekranında okunmamış onlarca WhatsApp mesajı görüp bu durumdan sıkılanların işine yarayacağı ifade ediliyor. WhatsApp’ın yeni sürümünün beta versiyonunu mercek altına alan AndroidPolice, WhatsApp’ın 10 değişik bildirim alternatifi özelliğini yaşama geçirmeye hazırlanıyor.

Kullanıcıların, şahısleri değişik kategorilere ayırmalarına izin verecek olan özellik sayesinde, dilenen mesajlara öncelik verilebilecek, istenmeyen mesajlar arka plana itilebilecek. Örneğin, şahıs listesindeki bir numara öncelikliler listesine eklendiğinde, o şahıstan gelen mesaj ana ekranda sesli bildirim olarak gözükecek. Fakat ehemmiyet esnasında geriye atılan şahıslardan gelen mesajlar ana ekranda gözükmeyecek.


{Ali TEMEL}

2005 yılında bilgisayar ve web merakı ile başlayan, birçok firma bünyesinde çalışarak kendini geliştirerek 2013 yılında ilk şirketini kurmasıyla şekillenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir