Bilgisayar 208 Kez Okundu 1

WhatsApp Web Güncellendi

Akıllı telefonlarımızın vazgeçilmez mesajlaşma programı olan WhatsApp web sürümü için güncelleme yayınladı. Artık Whatsapp Web üzerinden durum güncellemeleri görülebilecek. Snapchat’ten kopyalanan WhatsApp özelliği istikrarla ilerlemeye devam ediyor.

WhatsApp Web’e kullanışlı bir özellik geliyor. WhatsApp’a eklenen durum güncellemeri -hikayem- WhatsApp’ın mobil sürümüne de getirilmiş, fakat Instagram‘daki kadar kullanım sayısına ulaşamamıştı. Yine de fazlaca kullanılan özellik şimdi WhatsApp Web’e geliyor.

WHATSAPP WEB’İ CANLANDIRACAK

WhatsApp Web‘e girdiğinizde hemen sol tarafta bulunan durum güncellemesi butonuna tıkladığınızda hem kendi durum güncellemenizi hem de arkadaşlarınızın güncellemelerini görebiliyorsunuz. Şu an için web sürümünden durum güncellemesi yapılamıyor, yalnızca arkadaşlarınızınkini görebiliyorsunuz. WhatsApp‘tan yapılan açıklamalara göre Status özelliği, günde 250 milyon kişi tarafından kullanılıyor. Bu rakam, Snapchat’in aktif kullanıcı sayısından bile fazla (166 milyon).

{Ali TEMEL}

2005 yılında bilgisayar ve web merakı ile başlayan, birçok firma bünyesinde çalışarak kendini geliştirerek 2013 yılında ilk şirketini kurmasıyla şekillenmiştir.

“WhatsApp Web Güncellendi” üzerine 1 yorum

  1. umit dedi ki:

    Güncellemenin gelmesi güzel oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güvenlik kamera sistemleri