Android 153 Kez Okundu 0

WhatsApp grup konuşmaları için güncelleme yapıyor

Dünyanın en büyük mesajlaşma programı WhatsApp’da gelen güncellemelerle çoğu yenilik ekleniyor. WhatsApp’a bugün gelen güncellemeyle takım konuşmalarını etkileyen mühim bir fonksiyon eklendi. Skandal haberleriyle anılan Facebook’un çatısı altındaki

WhatsApp’a yeni bir güncelleme daha geldi. iOS ve Android kullanıcılarına yayılan güncellemeyle WhatsApp takım konuşmalarına mühim bir yenilik eklendi.

GRUP KONUŞMALARINDA KONTROL ARTIYOR

WhatsApp, yenilenen takım yöneticisi kontrolleri ile sohbet esnasında grubun gizliliğini artırması ile öne çıkıyor. Yöneticiler bundan sonra takım bilgi kapasitesi altına gaye ya da başlıklar merkezli detayları girebiliyor. Bu tanıtıcı makale yardımıyla yeni bir üye, sohbetin üstünde takım detaylarını görebiliyor ve grubun asli gayelarını idrak etmiş oluyor. Kullanıcılar geri kalmama imkanı gerçekleştiren özellik amacıyla sohbetin sağ alt köşesindeki @ tuşundan faydalanabilecek. Yeni katılımcı arama özelliği ise kullanıcıların takım verileri sayfasındaki bir arama çubuğu ile takımtaki bir bireyi bulmasını kolaylaştırıyor.

Tüm bu WhatsApp yeniliklerinden faydalanmak amacıyla App Store ve Google Play Store üstünden programınızı son versiyona güncellemeniz gerekiyor.


{Ali TEMEL}

2005 yılında bilgisayar ve web merakı ile başlayan, birçok firma bünyesinde çalışarak kendini geliştirerek 2013 yılında ilk şirketini kurmasıyla şekillenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir