Genel 254 Kez Okundu 0

WhatsApp Görüntülü grup konuşmasını başlattı

Popüler mesajlaşma programı WhatsApp’tan yeni haber geldi. Milyonlarca kullanıcının beklediği özelliği döneme girdi. Buna göre bundan sonra Whatsapp’ta 4 şahıs ile görünümlü takım araması yapılabilecek.

Sosyal medya devi Facebook’un yapısında tespit edilen tanınmış mesajlaşma programı WhatsApp bir kez daha platforma birleşik ettiği yeni özelliği ile gündemde. WhatsApp’ın merakla beklenilen yeni özelliği nihayet bütün kullanıcılar amacıyla erişime açıldı.

Daha evvelce yalnızca beta sürümünü kullanan birtakım kullanıcıların yararlanabildiği görünümlü takım araması özelliğinden güncelleme yapan herkes yararlanabilecek. iOS, Android ve Windows akıllı telefonları amacıyla istikbal görünümlü takım araması yardımıyla aynı anda 4 şahıs ile görünümlü görüşmeye imkân sağlanıyor.

WhatsApp şu an için görüntülü grup araması 4 kişi ile sınırlandırmış. Çağırdığınız bütün iştirakçilerin onayını aldıktan sonra ekran dörde bölünecek ve her birisinde ayrı bir kullanıcı görüntülenecek.


{Ali TEMEL}

2005 yılında bilgisayar ve web merakı ile başlayan, birçok firma bünyesinde çalışarak kendini geliştirerek 2013 yılında ilk şirketini kurmasıyla şekillenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir