Genel 248 Kez Okundu 0

WhatsApp araç kullanıcıları için güncelleme yayınladı

WhatsApp amacıyla iPhone’lara özel yayınlanan yeni özellik ilgi çekecek gibi görünüyor. WhatsApp’ın yeni güncellemesiyle iligli haberler iPhone kullanıcılarını sevindirecek. WhatsApp doğrulusunda yayınlanan yeni iOS amacıyla güncellemeyle eklenen Apple CarPlay desteği çoğu iPhone kullancısını vasıta sürerken rahatlatacak.

Son dönemlerde getirdiği özelliklerle çoğu kullanıcısını heyecanlandıran WhatsApp’da son güncelleme iPhone kullanıcılarına iyi haberler getiriyor. WhatsApp iOS amacıyla yayınladığı yeni güncelleme ile Apple CarPlay desteğini uygulamaya getirdi. Bu yeni güncelleştirmeyle birlikte iMessages dışında CarPlay destekleyen tek mesajlaşma programı da WhatsApp olmuş oldu.

BİRÇOK YENİ MODEL ARAÇ DESTEKLİYOR

Uygulama yeni sisteme iPhone’a benzer bir arayüz ile geliyor. Uygulama ikonu otomobil göstergesinin üst seksiyonuna konumlanırken, tekrar telefonda bulunduğu gibi okunmayan mesajlar burada ikon üstünde görünecek. Burada mesajları okumak ve WhatsApp‘ı açmak amacıyla yapmanız gereken tek şey Siri’yi kullanmak. Aynı vakitte Siri’nin dikte özelliğini kullanarak mesajlara yanıt verebilir, programlamayı tam donanımıyla kullanabilirsiniz. Apple CarPlay özelliği son olarak Ford Focus (2017), Volkswagen Golf (2016) ve Chevrolet Camaro (2017) modellerine eklenmişti.


{Ali TEMEL}

2005 yılında bilgisayar ve web merakı ile başlayan, birçok firma bünyesinde çalışarak kendini geliştirerek 2013 yılında ilk şirketini kurmasıyla şekillenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir