İnternet 312 Kez Okundu 0

Türk Telekom bedava internet dağıtıyor

Türk Telekom’un “Yılların Hediyesi Kampanyası” dahilinde sunmuş olduğu fırsatla birlikte, Türk Telekom hattınızı kullandığınız senesinin tam 3 katı kadar internet paketi kazanabilirsiniz. Detaylar haberimizde.

Türk Telekom’un faturalı ve faturasız bireysel mobil müşterilerine özel yapılan Yılların Hediyesi Kampanyası, abone olduğunuz senesinin 3 katına kadar bedava internet paketi kazanma talihi sunuyor. 4.5G uyumlu telefon ve SIM kartına sahip olan müşterilerin faydalanabileceği kampanyada, 3 ay süresince toplamda 30 GB’a kadar internet paketi kazanabiliyorsunuz. Türk Telekom Online İşlemler uygulamasından ya da SMS yolu ile katılabileceğiniz kampanyadan yalnızca 1 kez faydalanabiliyorsunuz.

Ücretsiz internet paketi kampanyasından en az 90 günlük aboneler yararlanabilirken, 90 gün – 1 sene arasındaki aboneler her ay 1 GB ve toplamda 3 GB internet paketi kazanabiliyorlar. 9 seneden çok abone olanlar ise ayda 10 GB olmak üzere toplamda 30 GB internet paketine sahip olabiliyorlar. Kampanyadan yararlanmak amacıyla YILLAR yazıp 5555’e SMS göndermeniz yeterli oluyor. Katılım şartlarını sağlıyorsanız dakikalar içinde internet paketiniz hesabınıza tanımlanacaktır. Kampanyayı iptal etmek amacıyla de IPTAL YILLAR yazıp 5555’e SMS gönderebilirsiniz.


{Ali TEMEL}

2005 yılında bilgisayar ve web merakı ile başlayan, birçok firma bünyesinde çalışarak kendini geliştirerek 2013 yılında ilk şirketini kurmasıyla şekillenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir