Oyun 223 Kez Okundu 0

Steamde 31TLye satılan oyun iki günlüğüne tamamen ücretsiz

Steam’de 31TL’ye satılan The Red Solstice isimli oyun Humble Bundle’da ücretsiz olarak dağıtılıyor. Kısa süreli kampanyadan faydalanarak oyunu indirmek için yapılması gerekenleri paylaşıyoruz.

Her yıl sonunda oyuncular Humble Bundle, Steam gibi platformlardaki indirimleri bekliyor. Özellikle oyuncuların ilgisini çeken indirimlerin yanında tamamen ücretsiz olarak dağıtılan oyunlarda bulunuyor. Humble Bundle’dan muhteşem bir oyunun kısa süreliğine ücretsiz olacağı duyuruldu.

The Red Solstice isimli oyun Humble Bundle’da 19,99 dolara satılıyor, Steam’de ise 31TL’ye satılan oyun 2 günlüğüne tamamen ücretsiz oldu. Dolayısıyla bu oyunu bir sefer envanterinize eklediğiniz zaman oyun sonsuza kadar size ait olacak demek oluyor.

Yaklaşık 3 yıl önce satışa sunulan oyun, Steam’de genellikle olumlu oy alarak oyuncuların beğenisini kazandı. Strateji, aksiyon, RYO türüne sahip olan The Red Solstice, benzer türdeki Diablo’yu seven oyuncular için güzel bir alternatif olabilir. Çok oyunculu olan oyun 8 kişiyi destekliyor ve arkadaşlarınızla aynı anda görevleri yapabileceğiniz co-op modu bulunuyor.

The Red Solstice oyununu indirmek için aşağıdaki adımları takip edin

-Öncelikle Humble Bundle hesabınız yoksa kendinize yeni bir hesap açmanız, eğer hesabınız varsa giriş yapmanız gerekiyor.

-Bu işlemleri tamamladıktan sonra The Red Solstice’in Humble Bundle sayfasına giriş yapın

-Burada yer alan “ADD TO CART” butonuna tıklayın.

-Açılır pencerede satın aldığınız ürünler yer alıyor. Burayı kontrol ettikten sonra “Get it for free!” butonuna tıklayarak ilerleyin.

-Bu işlemleri tamamladıktan sonra kayıtlı e-posta hesabınıza Humble Bundle’dan bir mail geldi. Bu maile giderek açılan sayfadaki Download Now butonuna tıklayın.

-Oyunun koduna ulaştık. Bu kodu Steam hesabına girerek onaylamamız gerekiyor. Bu yüzden kodu kopyalayın.

-Bunun için Steam’in üstünde yer alan menülerden Oyunlar > Steam’de Ürün Etkinleştir kısmına girerek
Humble Bundle’ın verdiği kodu yapıştırın.

-Oyun Steam hesabınıza eklendi.


Osman Öge {Osman Öge}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir