Mobil 2.446 Kez Okundu 0

Şapşik Samsung, Ülkemizde Satmadıkları Cihaz İçin İlk Güncellemeyi Türkiye’de Yayınladı!

Kafaları mı güzel anlamadık ama Samsung, ülkemizde satışa sunmadıkları cihaz için ilk güncellemeyi Türkiye’de yayınladı.

Samsung’un amiral gemisi dışındaki bazı önemli cihazları için ilk güncellemeyi Polonya, Rusya ve Türkiye gibi ülkelerde yayınlayabildiğini biliyoruz. Yaklaşık 8 ay önce Galaxy On5 ile birlikte duyurulan Galaxy On7 modeli için de ilk güncelleme ‘ilginç’ bir şekilde Türkiye için yayınlandı. İlginç olmasını sağlayan durum şu ki cihaz şu an ülkemizde resmi olarak satışa sunulmuş değil 🙂

Cihazı bir şekilde yurt dışından ülkemize getirip kullanan kişiler elbette olabilir, fakat güncellemenin resmi olarak satışa sunulmamış bir ülkedeki cihaz için yayınlanması da gerçekten enteresan. SM-G600F model numarasına ve G600FXXU1APF8 yazılım versiyonuna sahip olan Galaxy On7 için ilk Marshmallow 6.0.1 güncellemesi, Türk kullanıcıları için dağıtılmış durumda.


{Ali TEMEL}

2005 yılında bilgisayar ve web merakı ile başlayan, birçok firma bünyesinde çalışarak kendini geliştirerek 2013 yılında ilk şirketini kurmasıyla şekillenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir