Android 198 Kez Okundu 0

Samsung kendi sosyal medya uygulaması ile gelecek

Samsung’un yeni serisi Galaxy S9 geliyor. Üstelik yalnız da değil. Galaxy S9 kendi sosyal medyasıyla geliyor! Samsung’un yeni amiral gemisinin duyurulmasına kısa bir vakit kaldı. Büyük bir bir lansman partisiyle tanıtılması beklenilen seriyle alakalı her geride bıraktığımız gün yeni ve değişik bulgular ulaşıyor. Peki Samsung Galaxy S9’un özellikleri neler olacak? Galaxy S9’un fiyatı belli mi?

Samsung yeni amiral gemisi modeli Galaxy S9’u MWC 2018 kapsamında 25 Şubat’ta görücüye çıkaracağını açıkladı. Galaxy S9 süper yeniliklerle geliyor! Bu devrimlere sosyal medyası da dahil! Tanıtımına sayılı günler kala Galaxy S9’un fiyatı da sızdırıldı İşte Samsung Sp’un fiyatı ve yeni akıllı telefon ile alakalı merak ettikleriniz…

USHUPP GELİYOR!

Uygulama gerçek vakitli olarak koordinat paylaşımı yapılmasını ve kullanıcıların mesaj gönderip almalarını sağlayacak. Ushupp‘un 19 Mart tarihinde resmi olarak tanıtılması bekleniyor.

ÖZELLİKLERİ

5.8 inç ekran (S9+ modeli 6.2 inç ekrana ev sahipliği yapacak)

12 MP çift arka ve 8 MP’lik çift ön kamera

Qualcomm Snapdragon 845

6 GB RAM

64GB/128GB depolama alanı

IP68 suya ve toza sağlam kasa

Kablosuz şaj desteği

SAMSUNG S9’UN FİYATI BELLİ OLDU!

Geçtiğimiz zamanlarda Güney Koreli teknoloji devinin yeni amiral gemisinin fiyatları da sızdırılmıştı. 64 GB Samsung Galaxy S9, 8790 NOK (4237 TL) fiyat etiketine sahip olacak. Fakat bu fiyatın Norveç’te geçerli olacağı iddia edildi.

Akıllı telefonların en pahalıya satıldığı ülke

Telefonların fiyatı Norveç amacıyla sızdırıldı. Pek çok akıllı telefonun fiyatı ülkeden ülkeye değişiyor. Norveç de telefonların en pahalıya satıldığı ülkelerden birisi. Bu amaçla telefonun fiyatı Amerika ve Avrupa’daki başka pazarlarda daha değişik olabilir.


{Ali TEMEL}

2005 yılında bilgisayar ve web merakı ile başlayan, birçok firma bünyesinde çalışarak kendini geliştirerek 2013 yılında ilk şirketini kurmasıyla şekillenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir