Genel 85 Kez Okundu 0

PUBG Mobile’den çok önemli güncelleme

Tencent Games, tam bir ay süresince sürecek olan PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile (PUBG MOBILE) kampanyasıyla, 27 Temmuz’da vizyona giren “Mission: Impossible Yansımalar” filminden esinlenen, tamamı oyun içi içerikleri kullanıcılarına sunuyor. İlgili güncelleme, bugün PUBG MOBILE oyuncularının indirilmesine açıldı.

Tencent Games, tam bir ay süresince sürecek olan eşi benzeri olmayan PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile (PUBG MOBILE) kampanyasıyla, 27 Temmuz’da vizyona giren “Mission: Impossible Yansımalar” filminden esinlenen, tamamı oyun içi içerikleri kullanıcılarına sunuyor. İlgili güncelleme, bugün PUBG MOBILE oyuncularının indirilmesine açıldı.

PUBG MOBILE Genel Müdürü Vincent Wang, “Dünyanın en tanınmış mobil battle royale oyunu PUBG MOBILE amacıyla ’Görevimiz Tehlike’ gibi simgeleşmiş bir film serisi ile ortaklık da dahil, hiçbir şey imkânsız değil. Pazara girmemizin üzerinden yalnızca birkaç ay geçmesine karşın, PUBG MOBILE’ın 100 milyonu aşan oyuncu tabanını genişletmeyi sürdürürken, dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların dikkatini çekecek bu özel oyun içi aktivite gibi yenilikçi ortaklıklarla markamızı da büyütüyoruz” dedi.

PUBG MOBILE, son güncelleme ile “Mission: Impossible Yansımalar” oyun içi ilişkisi ve alttaki oyun içi özellikleri kazanacak:

“Mission: Impossible Yansımalar” Teması – Oyuncular görülmemiş bir arka plan müziğini ve film ilişkisine sahip özelleştirilebilir paraşütleri deneyimleyebilecekler.
Yepyeni Mücadeleler– Oyuncular, Takım Hücumu, Hayatta Kalma ve Birinci Şahıs Perspektifi modlarında tematik mücadelelere katılarak detaylı ödüller kazanabilecekler.

Özel Oyun İçi Ödüller – Kampanya süresince oyuncular “Mission: Impossible Yansımalar” teçhizatlarını değiş tokuş edebilecek ve kullanabilecekler.

Oyuncular “Mission: Impossible Yansımalar” dünyasını Android ve iOS cihazlarındaki PUBG MOBILE’da yeni eşyalar, mücadeleler ve direkt olarak filmden alınan başka içeriklerle deneyimleyebilecekler.


{Ali TEMEL}

2005 yılında bilgisayar ve web merakı ile başlayan, birçok firma bünyesinde çalışarak kendini geliştirerek 2013 yılında ilk şirketini kurmasıyla şekillenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir