Genel 144 Kez Okundu 4

Millenicom’a sonsuz teşekkürler

Merhaba teknoloji severler bu gün sizlere Telekom firması ile yaşadığım problemi anlatmak istiyorum, bu işlemler sonucunda Millenicom’a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Eski kullandığım firma adını vermek istemiyorum ama emin olabilirsiniz Türkye’de şuan faaliyet gösteren bütün firmalar ile görüştüm en son problemimi Millenicom çözdü. XXX adlı firmam ile hız yükseltme talebinde bulundum mevcut alt yapı 65 Mbps desteklemesine rağmen yardımcı olmadılar sebebi ise akn’siz paketleri sadece 8 Mbps ile sınırlı işte burada insanları yüksek hızlı internet ama adil kullanım kotası olan paketlere yönlendiriyorlar, bana tarifenizi 8 Mbps + akn siz paketine alalım dediler ama ben 16 Mbps + akn siz bir tarife istedim bu isteğimi imkansız olarak geri çevirdiler bir çok firma ile görüştüm hepsi aynı şekilde hız + akn siz paket alamazsınız dediler internette gezinirken Millenicom ile tanıştım paketlerini inceledim kurumsal başvuruda bulundum bölgede bulunan yetkili bayi beni arayıp ilgili bir şekilde yardımcı oldu ve evet bütün firmaların asla olmaz dediği akn siz paket Millenicom tarafından 16 Mbps + akniz olarak sağlandı pakete geçiş sürem sadece 2 gün sürdü. Büyük reklamlar ile her yerde boy gösteren firmalar aslında her şeyi göz boyama ile sınırlı bir şekilde yapıyorlar.

İnternet hızı bütün kullanıcılar için çok önemli tavsiye olarak millenicom firmasını öneriyorum. Destek anlayışları çok güzel müşteri panelinize girdikten sonra canlı destek hizmeti çok güzel ve telefon ile aradığınızda o saçma yönlendirmeler yok direk müşteri hizmetleri için tuşlama yapabiliyorsunuz.


{Ali TEMEL}

2005 yılında bilgisayar ve web merakı ile başlayan, birçok firma bünyesinde çalışarak kendini geliştirerek 2013 yılında ilk şirketini kurmasıyla şekillenmiştir.

“Millenicom’a sonsuz teşekkürler” üzerine 4 yorum

 1. bu bir reklam mı. bende alıcam da araştırma yapıyorum. bana geri dönebilirmisin

  1. Ali TEMEL dedi ki:

   Merhaba
   bu bir reklam değil gerçek bir kullanıcı yorumu %100 akn siz internet ve hız mevcut.

 2. Arda dedi ki:

  Bir kaç gündür bende düşünuyordum bu deneyiminiz karar vermemde cok yardımci oldu. Tesekkur ederim.

  1. Ali TEMEL dedi ki:

   Merhaba
   Doğru karar verdiğinizden emin olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir