Genel 25 Kez Okundu 0

Makyajlı Hyundai Elantra Ülkemizde Satışa Sunuldu

İlk nesli 29 sene önce pazara sürülmüş olan Hyundai Elantra, 6. kuşak makyajlı versiyonuyla Türkiye’de pazara sürüldü. Küresel pazarlarda 2018 senesinde tanıtılan Elantra, Türkiye’de tek motor opsiyonuyla satılacak.

Hyundai’nin yenilenen aracı Elantra, oluşturulan görsel güncelleştirmelerden sonra çok daha keskin hatlara kavuştu. Aracın keskin hatlara sahip olması, sportif görünümüne de ayrı bir hava katmayı başarmış diyebiliriz. Araç, tamponlar ve jant seçeneklerinin değişik tasarımlarıyla da ilgi çekmeyi başarıyor.

Elantra; 1.6 litre, atmosferik emişli, 127 beygir güç ve 155 Nm tork yapan benzinli bir motora sahip. Bunun yanısıra model, 6 ileri tam otomatik ya da 6 ileri manuel vites şanzıman opsiyonuyla satın alınabiliyor. Hem de aracın jantları, donanım standardına göre 15, 16 ya da 17 inç çaplı olarak seçilebiliyor.

Hyundai Assan, yeni Elantra için 7 senelik garanti sekmesini sunuyor. Bunun yanı sıra sürücüler, 2 sene/60.000 km meşru sigortaya ek olarak aracın satılışından itibaren 3 sene/sınırsız km, 5 sene/100.000 km ya da 7 sene/80.000 km’ye kadar bedava tamir seçeneklerinden de yararlanabiliyorlar. Ülkemizde aracın satış fiyatı 116.500 TL’den başlıyor.


{Ali TEMEL}

2005 yılında bilgisayar ve web merakı ile başlayan, birçok firma bünyesinde çalışarak kendini geliştirerek 2013 yılında ilk şirketini kurmasıyla şekillenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir