Android 266 Kez Okundu 1

Kısa Süreliğine Ücretsiz 5 Android Oyun ve Uygulama

İçinde kapsamlı bir gitar programı ve bir VR oyunun da bulunduğu, kısa süreliğine bedava 5 Android oyun ve programlamayı sizler amacıyla sunduk.

Android cihazlar amacıyla program ve oyunların sunulduğu Google Play Store, bedava içeriklerin yanı sıra ücretli içeriklere de sahip. Ücretsiz fazlası başarılı program olmasına rağmen, kullanıcılar lüzum nitelik lüzum de rahatsız edici tanıtımlar yüzünden fazlası vakit ücretli olanları daha çok beğeniyorlar. Arada sırada bu ücretli programlar kısa bir süreliğine bedava olarak sunulabiliyor.

Bugün sizlere Google Play Store üzerinde, normalde toplam değerleri 57 TL olan, fakat kısa süreliğine bedava olarak erişebileceğiniz 5 oyun sunacağım. Bu oyunları telefonunuza bir kere indirdiğinizde ya da indir butonuna tıklayıp iptal ettiğinizde, içerik hayat boyu sizin olacak ve telefon değiştirseniz dahi indirme imkânına sahip olacaksınız.

iBasket Pro – Street Basketball
Normal Fiyatı: 14,99 TL – Şimdiki Fiyatı: Ücretsiz

Basketbolu ve basketbol oyunlarını seviyorsanız bu oyun tam sizlik. Oyunun iddiasına göre en iyi basketbol maçı bu oyunda. Genellikle çevrimiçi modu ile bilgisayara karşı oynamaktan sıkılmışların derdine deva oluyor. Hızlı maç, çevrimiçi maç, makineye karşı maç olmak üzere 3 mod ile eğlenceli süreler geçirebilirsiniz.

Monument Valley
Normal Fiyatı: 10,99 TL – Şimdiki Fiyatı: Ücretsiz

Monument Valley, fantastik bir mimari yapı ve imkânsız bir geometriye sahip gerçeküstü bir keşif macerasıdır. Sessiz prenses Ida’ya esrarengiz anıtlar arasında ilerlemesi, saklı yolları keşfetmesi, görsel yanılsamaları çözmesi ve esrarengiz Karga Topluluğunu zekâsıyla alt etmesi amacıyla rehberlik ettiğiniz bu oyun, 3D grafikleri ile de görkemli bir tecrübe sunuyor.

Intuitive Guitar – Major Scale Modes
Normal Fiyatı: 16,99 TL – Şimdiki Fiyatı: Ücretsiz

Gitar çalanlar ve yeni öğrenenler amacıyla biçilmiş bir kaftan olan bu program, gitar akorlarını çalarken takip öğrenebilmenizi sağlıyor. 21 MB ebatıyla kaçırılmaması lüzumen bir program.

Marble Maze Wallpaper Game XL
Normal Fiyatı: 6,09 TL – Şimdiki Fiyatı: Ücretsiz

İlginç duvar kağıtlarından hoşlanıyorsanız bu program tam sizin amacıyla tasarlanmış. Oyuna girmeden duvar kağıdı üzerinden oyun oynayabileceğiniz bu program, şarjınızı biraz çok yese de eğlenceli süre geçirmenizi sağlıyor.9.7 MB ebatı ile çok yer kaplamayan bu programlamayı muhakkak bir denemenizi tavsiye ederiz.

RUN VR
Normal Fiyatı: 7,79 TL – Şimdiki Fiyatı: Ücretsiz

VR gözlükleriniz varsa bu oyunu kesinlikle denemelisiniz. 3D grafikler ile sizi amacıyla çeken oyunda detaylı maceralara çıkarak görevler gerçekleştiriyorsunuz. Evinizde sizi adrenalinin ortasına atacak bu oyunu Android 5.0 ve üzeri tüm telefonlarda oynayabilirsiniz.


{Ali TEMEL}

2005 yılında bilgisayar ve web merakı ile başlayan, birçok firma bünyesinde çalışarak kendini geliştirerek 2013 yılında ilk şirketini kurmasıyla şekillenmiştir.

“Kısa Süreliğine Ücretsiz 5 Android Oyun ve Uygulama” üzerine 1 yorum

  1. Fatih öz dedi ki:

    Güncel bilgiler için teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir