Genel 47 Kez Okundu 0

Kısa Süreliğine Ücretsiz 10 Android Oyun ve Uygulama

Hafta sonu nedenli şimdilik bir plan yapmadıysanız bir kere daha düşünmeniz gerekebilir zira Google Play Store’da bu haftaki indirimlerde bedava olarak indirip keyifle oynayacağınız çoğu oyun bulunuyor. Oldukça kullanımı basit programların da yer aldığı listeye gelin beraber göz atalım.

2019 seneı, oyun ve program mağazalarının yaptığı indirimlerle biz kullanıcılar amacıyla gerektiğince iyi bir sene oluyor. Android kullanıcılarını mutlu eden Google Play Store cuma indirimlerinde bu hafta eğlenceli oyunların yanı sıra işinize yarayacak birtakım programlar da bedava olarak sunuldu. Eğer Android işletim planlı bir aygıt sahibiyseniz listemize göz atmanızda fayda var. İşte bu tamamiyle bedava indirebileceğiniz 10 harika oyun ve program.

  1. Lecture Notes

Normal fiyatı: 14,99 TL

Öğrenciyseniz, Lecture Notes programını muhakkak indirmelisiniz. Derslerinizi kategorize ettikten sonra bu kategorilerin altını yazılı ve sesli notlar ile doldurma olanağı tanıyan bu program ile dersteki hiçbir ayrıntıyı kaçırmayacaksınız. Hem de aldığınız notları ve ses kayıtlarını programlamayı kullanan başka dostlarınızla paylaşma olanağı yayınlayan Lecture Notes’u bedava olarak indirebilirsiniz.

  1. Sticker Maker

Normal fiyatı: 1,79 TL

WhatsApp’taki hazır çıkartmaları kullanmaktan sıkıldıysanız bu program tam da size göre. Kişisel çıkartmalarınızı hazırlayıp dostlarınızla paylaşabileceğiniz Sticker Maker, gerektiğince basit bir kullanıma sahip. Telefonunun hafızasındaki görüntülerin kullanılmasının yanı sıra internetten indirebileceğiniz “png” türündeki görselleri de kullanmanıza imkan tanıyan programlamayı alttaki bağlantıdan tamamiyle bedava olarak indirebilirsiniz.

  1. Math Plus Ultra

Normal fiyatı: 17,99 TL

Listemizin bir başka öğrenci arkadaşı programı da Math Plus Ultra. Bilimsel hesap makinesinin yaptıklarının yanı sıra daha çoğu özellik yayınlayan bu programlamayı muhakkak akıllı telefonunuzda bulundurmalısınız. Matris işlemlerinden 2 ve 3 ebatlı grafik oluşturmaya kadar her ihtiyaçlarınıza yanıt verebilecek.

  1. Laserbreak Pro

Normal fiyatı: 1,99 TL

Bulmaca türündeki oyunları sevenlerin oynarken büyük keyif alacağı Laserbreak Pro, 120 adet gerektiğince zor seksiyonü içersinde barındırıyor. Lazer ışınlarını amaca yönlendirmek amacıyla TNT, toplar, portallar, asansörler, mıknatıslar ve başka nesneleri kullanacağınız oyunun bu versiyonunda reklam bulunmuyor. HD grafikleriyle de ilgi çeken oyunu, alttaki bağlantıyı kullanarak Google Play Store’dan bedava olarak indirebilirsiniz

  1. Kule Üreticisi

Normal fiyatı: 1,79 TL

Eğlenceli süre geçirmek amacıyla en uygun oyunlardan biri olan Kule Üreticisi’nde hedef, blokları düzgün yerleştirerek en uzun kuleyi yapabilmek. Her yaştan oyuncuya hitap eden oyunda 9 zorlu seksiyon keşfedilmeyi bekliyor. .

  1. Quest of Vidhuraa

Normal fiyatı: 6,49 TL

Zorlu bir platform oyunu olan Quest of Vidhuraa, eski platform oyunlarına özlem duyanların muhakkak seveceği cinsten bir oyun. Büyük babasının yanısıra büyüyen Vidhuraa’nın ailesini Kral Kaala’nın Şatosu’ndaki hapishaneden kurtarma macerasını husus alan oyunda 60 değişik civar bulunuyor. Etkileyici müzikleri ve basit oynanışıyla beğeni toplayan Quest of Vidhuraa’yı, alttaki bağlantıyı kullanarak bedava olarak indirebilirsiniz.

  1. Taxi Driver 2019

Normal fiyatı: 1,39 TL

Gerçekçi bir sürüş deneyimine hazır mısınız? Hem de bir taksici olarak… Yolcuları alıp gidecekleri yere ulaştırarak para topladığımız oyundaki fiziksel oyun motoru gerektiğince iyi çalışıyor. Birçok otomobili kullanıp eğlenceli vakit geçireceğiniz simülasyonu, alttaki bağlantıdan bedava olarak indirebilirsiniz.

  1. Dark Tower

Normal fiyatı: 13,99 TL

Anahtarları kullanarak kulenin en üzerine çıkmaya çalışacağınız oyunda goblinler, iskeletler, büyücüler, vampirler ve daha çoğu tehlkeli canavarla kafaya çıkmanız gerekecek. Anahtarların sınırlı sayıda bulunduğu oyunda, strateji büyük ehemmiyet taşıyor. RPG türünün güzel bir örneği olan Dark Tower’ı alttaki bağlantıdan bedava olarak indirebilirsiniz.

  1. Lovely Snowfall Live Wallpaper

Normal fiyatı: 2,00 TL

Kış mevsimini sevenlerdenseniz sizler amacıyla kış temalı çoğu duvar kağıdını bir araya toplayan Lovely Snowfall Live Wallpaper programını muhakkak indirmelisiniz. Hareketli kar taneleriyle, özel saydamlık ayarlarıyla ve süratli değişim kısayollarıyla beğeni toplayan programlamayı, alttaki bağlantıdan Android aygıtınıza bedava olarak indirebilirsiniz.

  1. Win Metal – Icon Pack

Normal fiyatı: 6,29 TL

Kullandığınız programların klasikleşmiş ikonlarından sıkıldınız mı? Cevabınız evetse, Win Metal ikon paketini muhakkak indirmelisiniz. Metalik görüntüsüyle kendisine hayran bırakan şık tasarımının yanısıra çoğu başlatıcı ile uyumlu çalışması özelliği ile ilgi çeken pakette 4.200’den çok ikon sizi bekliyor. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Win Metal ikon paketini Android aygıtınıza bedava olarak indirebilirsiniz.

Bu haftanın Google Play Store indirimlerinden seçtiğimiz program ve oyunları sizlerle paylaştığımız listenin sonuna geldik. Beğendiğiniz program ve oyunları yorumlar kısmından bizle paylaşabilirsiniz. Önümüzdeki vakitlarda indirimli programları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.


{Ali TEMEL}

2005 yılında bilgisayar ve web merakı ile başlayan, birçok firma bünyesinde çalışarak kendini geliştirerek 2013 yılında ilk şirketini kurmasıyla şekillenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir