İnceleme 296 Kez Okundu 0

iPhone SE 2 detayları ortaya çıktı

Apple’ın yeni küçücük iPhone’u iPhone SE 2 amacıyla geri sayım başladı. Her geride bıraktığımız gün bilhassari biraz daha netleşen; fakat internete görüntüleri şimdilik düşmeyen iPhone SE 2, Apple’ın iPhone X tasarımına benzer bir telefonu olacağa benziyor.

iPhone SE 2, Apple’ın ehemmiyet verilen yeni ‘küçücük ekranlı’ telefonu olacak. Görünüşünü şimdilik net olarak bilmesek de şirkete yakın kaynaklar Apple’ın iPhone X’e benzer bir tasarımı iPhone SE 2’de de uygulayacağını gösteriyor.

2016 senesinde tanıtılan, iPhone 5s ile aynı kasaya sahip iPhone SE kuvvetli  ve ideal fiyatıyla çok sevilmişti. Yeni iPhone SE ise bundan sonra alıştığımız çentikli tasarımıyla istikbal gibi gözüküyor. Böylece Steve Jobs’un bilhassa ilgi ettiği tek elle kullanıma ideal bir model üretilmiş olacak. Üstelik önceki modellere kıyasla gerektiğince büyük bir ekranla istikbal.

Şimdilik modelin teknik bilhassarine dair net bir bilgi ise şimdilik sahip olunan değil. Fakat iPhone SE (2018) ismini önümüzdeki zamanlarda çok daha çok duyacağımız kesin.


{Ali TEMEL}

2005 yılında bilgisayar ve web merakı ile başlayan, birçok firma bünyesinde çalışarak kendini geliştirerek 2013 yılında ilk şirketini kurmasıyla şekillenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir