Genel 38 Kez Okundu 0

Huawei rakibi Apple ile dalga geçti

Singapur’da Apple’ın yeni duyurduğu iPhone XS model telefonu alabilmek isteyenler büyük bir şaşkınlık yaşadı. Sıranın kendine gelmesini bekledikleri sırada Çinli teknoloji devi Huawei doğrulusunda gönderilen bir ekip kendilerine powerbank dağıttı! Nedeni ise bakın neydi?

Singapur’da enteresan bir hadise yaşandı. Her vakit bulunduğu gibi Apple’ın yeni telefonları iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR’ı satın alabilmek amacıyla kuyruğa giren ve ilk alan olmak isteyen tüketicilere Çinli teknoloji devi Huawei ekibi doğrulusunda powerbank dağıtıldı.

Huawei, iPhone satın alabilmek isteyen ve kuyrukta bekleyenlere, üstünde “Bu powebank’e gereksiniminiz olacak!” mesajı yazılı olan powerbank armağan etti.

Huawei’nin SuperCharge teknolojisine sahip olan ve piyasada sayısal değeri aşağı yukarı 60 dolar olan bu powerbank modelleri, kuyrukta bekleyenler arasında hayretle karşılandı. 5A çıkış gücüne sahip olan bu powerbank modeli, 10000 mAh kapasiteye sahip.

Apple doğrulusunda bu konuyla alakalı rastgele bir açıklama yapılmadı.


{Ali TEMEL}

2005 yılında bilgisayar ve web merakı ile başlayan, birçok firma bünyesinde çalışarak kendini geliştirerek 2013 yılında ilk şirketini kurmasıyla şekillenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir