95% Ortalama Puan

Yenilikler

Çok İyi

Grafik

Getçiğimiz zamanlarda sizlere Hitman 2’nin dönüşünün yakın olduğunu müjdelemiştik. Gün itibarı ile Hitman 2’nin çıkacağı resmi olarak duyuruldu.

Son bir haftadır gelen sızıntılar ve ufak ipuçları sonucunda nihayete erdi: Hitman 2 duyuruldu! IO Interactive doğrulusunda tasarlanan ve saklılık / aksiyon türündeki oyunların en babalarından olan Hitman, hayranlarının tavsiyelerine kulak sunarak seksiyon sisteminden de vazgeçti.

WB Games doğrulusunda gelen duyuruya göre, 2016 senesinde seksiyon seksiyon yayınlanan Hitman‘in devamı niteliğinde olacak oyun PS4, PS4 Pro, Xbox One, Xbox One X, ve PC amacıyla hazırlanıyor. Oyunun çıkış tarihi de açıklandı: 13 Kasım’da suikastçi kelimizle yeniden buluşuyoruz.

Yayınlanan videodan da görebileceğiniz gibi bir yarış pilotunu öldürmeye çalıştığımız seksiyon videoya husus olmuş. Videodan da net olarak görebileceğimiz gibi hedeflerimizi öldürmek amacıyla zibilyon değişik yola sahip olmaya devam edeceğiz.


{Ali TEMEL}

2005 yılında bilgisayar ve web merakı ile başlayan, birçok firma bünyesinde çalışarak kendini geliştirerek 2013 yılında ilk şirketini kurmasıyla şekillenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir