Teknoloji 14 Kez Okundu 0

Google’dan Şaşırtıcı Duyuru!!!

Future of Search etkinliği ile birlikte Google aramalar için gelecekte sunulacak olan önemli Özellikleri duyuruldu.
Google aramalarına ”hikayeler özelliğine benzer bir özellik geleceği açıklandı birçok kişi tarafından bu durum şaşırtıcı bulundu.
20 yıldır hizmet vermeye devam eden popüler arama motoru Google,bugün kullanıcılarına sunacağı yeni özelliklerini gün yüzüne çıkardı.Future of Search etkinliği ile birlikte Google aramalar için duyurulan özellikler dikkat çekti.Popüler arama motorunun dikkat çeken yeni özellikleri şu şekilde;
Google yapay zeka destekli hikayeler özelliğini yakın gelecekte kullanıcılarına sunacak. Google bu özelliğini ise AMP desteği ile birlikte sunması ön görülüyor.Google’un bu yeni özelliğiyle önemli bulduğunuz içerikleri kaydedip daha sonra okumanıza yardımcı olacak.Ayrıca Google; yenilenen arama önerileri gelecek,Google görsel baştan aşağı değişecek,arama geçmişine ulaşmak artık daha kolay şekilde olacak.Yapılan araştırma sonrasında ise kullanıcıların alışkanlığı üzerine Google Dicover özelliğini kullanıma sunacaktır.


{Ali TEMEL}

2005 yılında bilgisayar ve web merakı ile başlayan, birçok firma bünyesinde çalışarak kendini geliştirerek 2013 yılında ilk şirketini kurmasıyla şekillenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir