Giyilebilir Teknoloji 172 Kez Okundu 0

Geliştirilen gözlük ile kulaklıklar ortadan kalkıyor

Ses dalgalarını kafatasına ileten bir cihazla müzik dinlemek bundan sonra mümkün! Dış sesi tamamiyle engel olan kulaklıklardan çok daha güvenilir olan bu teknolojiye yakında ulaşabileceğiz. Açık kulaklar ile güvenilir dinleme keyfine ulaşmak isteyen herkes bu yeni teknoloji ile açık havanın keyfini çıkarabilecek. İşte ayrıntılar.

Bu gözlük nasıl çalışıyor? Bir teknoloji markasının ‘Kemik İletimi’ hoparlörü titreşimlerle ses dalgalarını kafatasına iletiyor. Bu, müzik dinlerken harici sesleri duymanızı sağlıyor ve bu amaçla dışarıdaki sesi kulaklıklardan daha güvenilir bir şekilde hissediyor.
Marka, gözlük saplarının her iki ucuna yerleştirdiği kemik iletim hoparlörleri ile müziğin keyfini yeni bir teknik ile çıkarmanızı sağlıyor. Kablosuz Bluetooth sistemiyle bundan sonra dinlediğiniz müziği giyebileceksiniz.

Giyilebilir ya da takılabilir müzik geliyor!

Zungle Panther kablosuz Bluetooth ile akıllı telefonunuzla eşleştirilebilir. Daha evvelce kullandığınız akıllı telefonunuzdaki bütün müzik uygulamalarını kullanabilirsiniz. Zungle Panther’ın kablosuz Bluetooth’u ile akıllı telefonunuzdan müzik dinleyin.

Dahili bir mikrofon ile telefon görüşmeleri

Zungle Panther markasının ürettiği bu güneş gözlüğü, telefon aramaları yapmanıza ve bunları cevaplamanıza izin veren dahili bir gürültüyü ortadan kaldıran mikrofona sahip. Zungle Panther ile, bisiklete binerken ya da çalışırken kaliteli bir sesle kolayçe telefonla görüşebiliyorsunuz.

Dokunmatik Yüzey Kontrolü

Zungle Panther’ın sağ doğrultusunda bir touchpad var. Dokunmatik ekran ile çalma listenizi denetim edebilirsiniz. Dokunmaya duyarlı tablet, Panther’ı kullanmak amacıyla size kolay bir klavuz sunuyor.


{Ali TEMEL}

2005 yılında bilgisayar ve web merakı ile başlayan, birçok firma bünyesinde çalışarak kendini geliştirerek 2013 yılında ilk şirketini kurmasıyla şekillenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir