Android 76 Kez Okundu 0

Galaxy Note 9’un fiyatı belli oldu

Yeni söylentilere göre Galaxy Note 9’un fiyatı, pek de korktuğumuz gibi olmayacak!

Samsung Galaxy Note 9’un 9 Ağustos’ta gerçekleşecek tanıtımı amacıyla her şey hazır. Cihazın hangi bölgelerde hangi fiyatlar ve modellerle pazara sürüleceği Unpacked etkinliğinde belli olacak. Yeni çıkan söylentiler ise telefonun 24 Ağustos’ta pazara sürüleceğini ve Avrupa’da, daha doğrusu Polonya’daki fiyatının ne olacağını ön görü ediyor.

Polonyalı site Spider’s Web’e göre Note 9, serinin bir önceki ürünü olan Note 8 ile aynı fiyata sahip olacak, fakat tabii ki daha iyi bir donanımla kutudan çıkacak. Dağıtımcı firmalardan gelen kaynaklara göre cihazın 6GB RAM ve 128GB depolama alanlı versiyonu Polonya’da 995 euro’ya satışa sunulacak. Siteye göre en azından Polonya’da renk seçenekleri de siyah, mavi ve pembe olacak.

Eğer Samsung aslında Bluetooth’lu S Pen’i ve 4,000 mAh pile sahio Note 9’u geçtiğimiz sene pazara sürülen Note 8 ile aynı fiyata satabilirse bu büyük bir başarı olacaktır. Görünüşe bakılırsa Samsung en azından Galaxy S10’a kadar, en kötü olasılık Galaxy X’e kadar 1000 euro çizgisini geçmek istemiyor.


{Ali TEMEL}

2005 yılında bilgisayar ve web merakı ile başlayan, birçok firma bünyesinde çalışarak kendini geliştirerek 2013 yılında ilk şirketini kurmasıyla şekillenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir