E3 fuarında çarpıcı oyunlar lanse edildikçe heyecan doruğa çıkıyor. İlk oyunuyla büyük ses getiren The Last of Us’ın yeni oyunu The Last of Us Part II lanse edildi ve 10 dakikalık oynanış videosu yayınlandı. Grafikleriyle gerektiğince etkileyen oyunun çıkış tarihi şimdilik net değil.

İki sene evvelce üstüne çalışmaların başladığı duyurulan The Last of Us Part 2 etkiliyeci bir tanıtım videosuyla duyuruldu. The Last of Us Part 2 tanıtım videosu aynı vakitte oynanış ile de alakalı büyük ipuçları sağlıyor ve harika grafikleriyle “beklediğimize değmiş” dedirtiyor.

İLK OYUN SENARYOSUNDAN 5 YIL SONRA

İlk oyunun beş sene ardından geçecek olan The Last of Us Part 2, Ellie’nin yaşadığı zorlukları ve ilerleyişini husus alıyor. Ellie isimli genç bir kız olarak zorlukla ilerleyeceğimiz oyunda, karakterler vuruldukları yerlere göre reaksiyonlar sağlıyor. Omuzundan vurulan Ellie, omuzun denetimini yitiriyor ve orayı tutmaya başlıyor. Oyunun çıkış tarihi şimdilik bilinmiyor…


{Ali TEMEL}

2005 yılında bilgisayar ve web merakı ile başlayan, birçok firma bünyesinde çalışarak kendini geliştirerek 2013 yılında ilk şirketini kurmasıyla şekillenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir