Emporio Armani akıllı saatin çıkış tarihi belli oldu. Son baharda çıkacak olan akıllı saat, Android Wear 2.0 işletim sistemiyle çalışacak.

Teknoloji firmalarının yanı sıra yavaş yavaş bugüne kadar standart saat üreten moda markaları da akıllı saat üretmeye başladı. Onlardan biri olan Emporio Armani, yeni akıllı saati olacak Connected için yeni bir tanıtım filmi yayınlandı.

Connected ne zaman geliyor?

Android Wear 2.0 işletim sistemini kullanan Connected, aşağıda izleyebileceğiniz tanıtım filminde yer alan bilgilere göre 14 Eylül tarihinde satışa olacak.

Tasarım olarak Emporio Armani’nin en çok satılan metal kayışlı modelin tasarım anlayışı korunmuş gibi görünüyor. Ancak tabii ki ekrana baktığınızda bir “akıllı” saat ile karşı karşıya olduğunuzu anlıyorsunuz.

Şimdilik firmadan Connected saatinin yetenekleri ve fiyatıyla ilgili net bir açıklama yapılmadı. Ancak büyük ihtimalle özelleştirilebilir saat yüzleri, aktivite takibi ve müzik kontrolleri gibi yetenekler göreceğiz. Emporio Armani’nin Connected için yayınlamış olduğu reklam filmine yukardan ulaşabilirsiniz.


{Ali TEMEL}

2005 yılında bilgisayar ve web merakı ile başlayan, birçok firma bünyesinde çalışarak kendini geliştirerek 2013 yılında ilk şirketini kurmasıyla şekillenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir