Oyun 193 Kez Okundu 0

E3 2018 tanıtımı başlıyor, Oyun meraklılarını buraya alalım

Oyun tutkunları merakla E3 2018’i bekliyordu ve etkinliğin başlamasına çok kısa bir vakit kaldı. Oyun aleminde büyük yankı uyandırması beklenilen yapımların tanıtılacağı E3 2018 resmi olarak 12 Haziran’da başlayacak olsa da evvel değişik oturumlar da gerçekleşecek.

Oyun dünyasının en büyük fuarlarından biri olan E3 fuarının 2018 ayağı amacıyla bundan sonra saatler kaldı. Tanıtılması kesinleşen oyunların yanısıra çoğu yeni oyun da oyun tutkunlarıyla buluşacak.

E3 2018’DE TANITILMASI BEKLENEN OYUNLAR NELER?

Microsoft kanadında, Wallmart Canada’nın sızdırdığı listeye göre Forza Horizon, Gears of War 5 ve Halo ile ilgili ilerlemelerle karşılaşmamız olası. Genellikle Halo boyutunda 2015 yılından bu yana bir ilerleme olmadığı düşünülürse bu oturumda yeni bir Halo oyunu müjdelenebilir.

Oldukça verimli bir 2018 yaşamış Sony, başta God of War 5 olmak üzere, Colossus Shadow ve Detroit Become Human ile bu yıl resmen bir vurgun yaptı. Hala geliştirilme vakitcinde olan Death Stranding ile ilgili haberler duyma ihtimalimiz mümkün.

Tanıtılması muhtemel oyunların listesi şu şekilde;

Death Stranding
Borderlands 3
Cyberpunk 2077
Kingdom Hearts 3
Shenmue 3
Crackdown 3
The Last of Us: Part Two
Ghost of Tsushima
Days Gone
Spider-Man
Battlefield 5
Call of Duty: Black Ops 4
The Division 2
Splinter Cell
Anthem
Final Fantasy 7: Remake
Prey (DLC)
Insurgency: Sandstorm


{Ali TEMEL}

2005 yılında bilgisayar ve web merakı ile başlayan, birçok firma bünyesinde çalışarak kendini geliştirerek 2013 yılında ilk şirketini kurmasıyla şekillenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir