Android 30 Kez Okundu 0

Çinli Teknoloji Devi Oppo Türkiyede

Oppo sonunda Türkiye ye geldi

Çinli telefon üreticisi Oppo Türkiye pazarına giriş yapmak için ilk atılımını gerçekleştirdi. Peki, ilk etapta hangi Oppo modelleri ne kadar fiyattan satışa sunulacak? Konuyla ilgili tüm detaylar haberimizde.
Türkiye pazarına bugün yeni bir oyuncu giriş yaptı. Huawei ve Xiaomi’nin ardından Oppo da Türkiye pazarına giriş yaptığını duyurdu. Oppo firması Türkiye ofisini İstanbul Ataşehir’de açacak. Dünya genelinde altı tane araştırma merkezi bulunan Oppo’nun Türkiye Genel Müdürü ise Weijian Zhou oldu.

Oppo Türkiye’de nasıl bir fiyat politikası izleyecek?

Yapılan açıklamalara göre; bir aksilik yaşanmaz ise 2019’un ilk çeyreğinde Oppo’nun giriş ve orta segment telefonları ülkemizde satışa sunulacak. Ancak Oppo firması henüz Türkiye fiyatları için bir açıklamada bulunmadı.

Türkiye’de, Xiaomi, Honor ve Huawei gibi rakipleri bulunan Oppo’nun fiyatları uygun tutması bekleniyor.Oppo beklendiği gibi performans canavarı telefonlarını ülkemizde uygun fiyatla satışa sunar.


{Ali TEMEL}

2005 yılında bilgisayar ve web merakı ile başlayan, birçok firma bünyesinde çalışarak kendini geliştirerek 2013 yılında ilk şirketini kurmasıyla şekillenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir