Android 192 Kez Okundu 0

BlackBerry Ghost sızdırıldı

Geçtiğimiz senelerde en çok konuşulan telefon markalarından olan BlackBerry’nin yeni modeli Ghost meydana çıktı. Akıllı telefonlarda çerçevesiz ekran trendine BlackBerry’de Ghost modeliyle girecek gibi görünüyor.

Genelde doğru çıkan teknoloji sızıntıları haberleriyle tanınmış Evan Blass, Twitter’üzerinden BlackBerry Ghost’la alakalı bir paylaşım yaparak dikkatleri üstüne çekti. BlackBerry Ghost modelinin ileri civar bir akıllı telefon olacağını ve çerçevesiz ekrana sahip olacağını belirtti.

HİNDİSTAN’A ÖZEL OLABİLİR

Blass’a göre, Ghost adlı aygıt ileri civar bir akıllı telefon olacak ve ilk olarak Hindistan’da satışa sunulacak. Fakat söylentiler, telefonun Hindistan dışındaki pazarlara sunulmayabileceğine işaret ediyor.

Telefon BlackBerry şirketi doğrulusunda üretilmeyecek. Ghost, BlackBerry’nin isim haklarına sahip olan Optiemus Infracom doğrulusunda üretilecek.


{Ali TEMEL}

2005 yılında bilgisayar ve web merakı ile başlayan, birçok firma bünyesinde çalışarak kendini geliştirerek 2013 yılında ilk şirketini kurmasıyla şekillenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir