Mobil 148 Kez Okundu 0

BİM Samsung Note 8’i satacağı mağazaları açıkladı

BİM, satışını yaptığı teknolojik ürünlere bir yenisi daha ekleyerek Samsung Note 8’i pazar fiyatından daha ucuza satışa sunuyor. Daha evvelce iPhone X, Vestel Venüs’te bulunduğu gibi Samsung Galaxy Note 8’de belirli mağazalarda satılacak. Galaxy Note 8’in yarın itibarıyla satışa sunulacağı mağazalar açıklandı.

BİM mağazalar zinciri Galaxy Note 8 satışı ile ilgili haberlerin doğru bulunduğunu belirtiyor. Fakat Bu ürün sadece İstanbul Tuzla ve Esenyurt’ta tespit edilen BİM şubelerinde satılacak. Cihazın fiyatı da daha evvelce yazdığımız gibi 3,299 TL olacak. Stok adedi ile ilgili net bir bilgi verilmedi.

BİM doğrulusunda satılan Note 8’ler yurtdışı menşeili olacak

Satışa sunulacak olan Note 8’in prosedürcüsinin Snapdragon 835 bulunduğu afişte belirtilmiş. Bilindiği üzere bu prosedürcü Kuzey Amerika’daki Note 8 modellerinde yer alıyor. Samsung Türkiye garantili ve ülkemizde satılan Galaxy Note 8 modellerinde Exynos 8895 prosedürcüsi bulunuyor.

Samsung Galaxy Note 8’de iPhone X’te bulunduğu gibi sınırlı stoklarla satışa sunulacak ve belirli mağazalarda bulunabilecek. Bunun yanısıra afişte ürünün ülkemizde sarfedilen prizlere ideal orijinal şarj aletiyle satılacağı yazıyor.


{Ali TEMEL}

2005 yılında bilgisayar ve web merakı ile başlayan, birçok firma bünyesinde çalışarak kendini geliştirerek 2013 yılında ilk şirketini kurmasıyla şekillenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir