Mobil 163 Kez Okundu 0

Bilmeniz gereken 5 akıllı telefon sırrı

Artık neredeyse vücudumuzun bir parçası haline gelen telefonlar ile ilgili enteresan bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz. İşte telefonlarınız ile ilgili daha önce bilmediğiniz 5 enteresan özellik.

Hızlı şarj etmeden pop-up reklamlarını kesmeye, telefonunuzu terazi olarak kullanmaktan şebeke güçlendirmeye kadar büyük çoğunluğun telefonunuzda olduğunu bilmediği 5 değişik özellik.

1. Hızlı şarj etme
Telefonunuzu uçak modunda şarj ederseniz piliniz her zamankinden daha süratli şarj olacaktır.

2. Metni anında silmek
iPhone ve iPad sahipleri, bir metin yazdığınızda, bütün metni anında silmek için telefonunuzu sallayın ve Geri Al’a dokunun.

3. Pop-up reklamları durdurun
Rahatsız edici reklamlar, farklı programlar kullandığımızda beklenmedik bir biçimde açılıyor. Bunu önlemek için; cihazınızı Uçak Modu’na alın ve en sevdiğiniz programları reklamsız olarak kullanın.

4. Bir internet sayfasını kaydedin
Çoğu zaman, daha sonra okumak için bir tarayıcı sekmesinde bir kitap ya da makale açarız, yalnız internet nettisi olduğu durumlarda yarı yolda kalırız. Bunun için sayfayı kaydedip daha sonra da devam edebilirsiniz.

5. Telefonunuzu terazi olarak kullanma
Tüm akıllı telefonların konum ve yönlerini belirleyen geniş bir sensör yelpazesi vardır. Buna makul bir uygulama indirirseniz, telefonunuzu su terazisi olarak kullanabilmeniz mümkün.


{Ali TEMEL}

2005 yılında bilgisayar ve web merakı ile başlayan, birçok firma bünyesinde çalışarak kendini geliştirerek 2013 yılında ilk şirketini kurmasıyla şekillenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir