ios 236 Kez Okundu 1

Bilinmeyen İOS özelliği

Birçoğumuz gün boyu kullandığımız akıllı telefonlarımızın sosyal medya fonksiyonu dışındaki özelliklerini merak etmiyoruz bile. Bu noktada büyük ihtimalle daha evvelce hiç deneyimlemediğiniz bir iOS hilesini sizler ile paylaşacağız.

iPhone programlarını düzenlemenin biraz efor gerektirmesi nedeniyle, bir çok şahıs aygıtlarındaki programları dağınık bir şekilde kullanmayı tercih ediyor. Fakat sizlere birazdan hem görselli hem de yazılı olarak ifade edeceğimiz iOS özelliği sayesinde, aygıtınızdaki programları saniyeler içinde düzene sokabileceksiniz.

Görselde de görebileceğiniz üzere, dilediğiniz programın üstüne birkaç saniye basın ve programlamayı biraz hareket ettirin. Daha sonra parmağınızı titreşen program üzerinden kaldırmadan, dilediğiniz programlara başka parmağınız ile yalnızca dokunun. Bunu yaptığınızda programların birbiri üstüne toplandığını göreceksiniz.

Bir yığın durumuna getirmiş olduğunuz programlarınızı, belirli bir klasörün içerisine atmak her vaktinden çok daha basit olacaktır. Çok çok insanın iOS aygıt kullanmasına karşın bilmediği bu özellik sayesinde, telefonunuzu daha derli toplu bir biçimde kullanabilirsiniz.


{Ali TEMEL}

2005 yılında bilgisayar ve web merakı ile başlayan, birçok firma bünyesinde çalışarak kendini geliştirerek 2013 yılında ilk şirketini kurmasıyla şekillenmiştir.

“Bilinmeyen İOS özelliği” üzerine 1 yorum

  1. neriman dedi ki:

    Çok kurcalamama rağmen bu özelliği keşfetmemiştim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir