Oyun 735 Kez Okundu 1

Battlefield 1′in kaç GB olduğu belli oldu

ABD asıllı oyun geliştirici olan Electronic Arts, Battlefield’ ı  birinci şahıs nişancı ve üçüncü şahıs nişancı türü aksiyon oyunlar serisi olarak bizlere tanıtmıştı. 2011 Yılında çıkardığı ve yeni Battlefield oyunlarına kapıyı aralayan öncü oyunu şüphesiz Battlefield 3 olmuştu. Senaryo bazından çok çoklu oyuncu seçeneğiyle çoğu kullanıcıyı kendine çekmiş, ardından parayla açılabilecek seçenekleri fazlasıyla arttırdığından büyük tepkilere neden olmuştu. Oyunların başarısı bir kenara dursun, şüphesiz Battlefield tarihinin en çok beklenen oyunu Battlefield 1 idi. Merakla bekleyişler yavaşça sona yaklaşırken bir Reddit kullanıcısı tarafından oyunun boyutu ile ilgili bir gönderi paylaşıldı.

Battlefield 1 AKK Dostu Olmayacak Gibi

Xbox One kullanıcılarının da görebileceği bu bilgiye göre oyunun boyutu toplam 42.6 GB olarak belirlenmiş. Tabi ki ilk günden itibaren çeşitli güncellemeler de alacağını var sayarsak oyun pek AKK dostu değil gibi görünüyor. Oyunla 21 Ekim 2016 tarihinde yayınlanacak. Senaryomuz 1. Dünya Savaşını konu alırken , çok çeşitli uluslar yanında Türk ordusunu da oynama fırsatımız olacak. Çeşitli repliklerinde Türkçe olarak seslendirildiğini de belirtelim.

En son yayınlanan Battlefield 1′ in senaryo videosu çoğu oyuncuyu büyülemişti. Oyunun çoklu oyuncu seçeneğinin sürekliliğinin yanında senaryonun da  etkileyici olduğu anlaşılıyor. Son olarak oyunun PlayStation 4, Xbox One ve Windows platformlarına çıkacak olduğunu belirtelim.


{Ali TEMEL}

2005 yılında bilgisayar ve web merakı ile başlayan, birçok firma bünyesinde çalışarak kendini geliştirerek 2013 yılında ilk şirketini kurmasıyla şekillenmiştir.


“Battlefield 1′in kaç GB olduğu belli oldu” üzerine 1 yorum

  1. kfj dedi ki:

    bir cevap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir