Android 2.649 Kez Okundu 0

5 Şahane Android Oyun

Eminim bu oyunların çoğunu zaten biliyorsunuzdur ve de oynamışsınızdır. Fakat bir mobil oyunu, GamePad desteğiyle neredeyse oyun konsolu kalitesinde oynamanın tadı da başka olur. Tabii her oyun bu şekilde oynanmıyor, oyunun bunu desteklemesi gerekiyor. Şimdi bu zevki tadabileceğiniz ve geliştiricileri tarafından GamePad desteği sunulan bu 5 Android oyuna bir bakalım.
Traffic Rider
Traffic Rider

Dünya genelinde ülkemizi en başarılı şekilde temsil eden oyun geliştiricilerinden olan Soner Kara’nın gerçekçi Traffic Rider, GamePad’i destekleyen mobil oyunlar arasında yer alıyor.

Asphalt 8: Airborne
Asphalt 8: Airborne

Boyutu neredeyse konsol oyunlar kadar olan (1.56 GB) Asphalt 8: Airborne, muhteşem grafiklere ve çevrimiçi oynanış seçenekleriyle de zaten konsol oyunları aratmıyor. Klas araba modellerinin bulunduğu bu oyun da GamePad destekli.

Dead Trigger 2
Dead Trigger 2

Bir sağlam grafiklere sahip oyun da Dead Trigger 2. Alternatifi bol silahlarla dünya haritası üzerindeki tüm zombilere karşı savaş açacağınız bu oyunu özellikle oynamanızı tavsiye ederim. (tabii bu tarza özel bir ilginiz varsa)

Horizon Chase
Horizon Chase

Eğer retro araba yarış oyunlarını özlediyseniz, GamePad’inizle bu zevki tekrar tadabileceğinizHorizon Chase’i tercih edebilirsiniz.

Badland
Badland

İlk dört oyuna göre biraz basit gibi kaçacak olsa da oynanış açısından sizi oldukça zorlayacak oyunlar arasında yer alan Badland’de, küçük kuşu yönlendirerek engellere takılmadan ilerlemeye çalışacaksınız.

VR Bluetooth Kumanda
VR Bluetooth Kumanda

Tavsiye ettiğimiz tüm bu oyunları, Teknostore bünyesinde satışa sunduğumuz ve yalnızca Android cihazları destekleyen VR Bluetooth Kumanda’sıyla rahatlıkla oynayabilirsiniz. Detaylı bilgilere şuradan ulaşabileceğiniz oyun kumandası için tam bir fiyat  / performans ürünü diyebilirim. Bunun dışında ekstra şu bilgiyi de verelim; GamePad’le oyun oynayabilmek için oyunun Ayarlar kısmına girerek kontrolü GamePad olacak şekilde seçmeniz gerekiyor.

Kaynak: webtekno.com


{Ali TEMEL}

2005 yılında bilgisayar ve web merakı ile başlayan, birçok firma bünyesinde çalışarak kendini geliştirerek 2013 yılında ilk şirketini kurmasıyla şekillenmiştir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir