Android 29 Kez Okundu 0

5 Arka Kameralı Nokia 9 PureView

HMD Global, arka doğrultusunda 5 adet kamerası tespit edilen ilginç tasarımlı telefonu Nokia 9 PureView’ı Şubat ayında satışa sunmuştu. Şirket, telefonun gümüş rengi bir modelini pazara sürmeyi planlıyor olabilir.

Şubat ayında pazara sürülen beş kameralı Nokia 9 PureView, gece mavisi rengi ile satışa sunulmuştu.. Estonyalı bir YouTube kanalında yayınlanan videoda iki bireyin telefonun “Gümüş Grisi” renginde bir modelini gösterdikleri ve bunun ile alakalı konuştukları görüldü.

Telefon, meraklandırıcı bir kamera tasarımı taşıyor olsa da bu hal müşterilerin pek dikkatini çekmedi. Hem de birtakım kullanıcıların telefonun ekranı ve parmak izi tarayıcısının güvenilirliği ile alakalı problemler yaşadığı meydana çıktı. HMD Global’ın söylediklerine göre, yeni istikbal bir güncelleme bu problemleri kökünden çözecek.

Telefonun bu modelinin ne vakit çıkacağı ile alakalı şimdilik bir bilgi olmasa da, gümüş renk telefona değişik bir hava katmış diyebiliriz. Hala telefonun kendi modeliyle alakalı birtakım problemler ile boğuşan HMD Global’in bu modeli yayınlayıp yayınlamayacağı konusu ile alakalı bilgi almak için bize sadece beklemek düşüyor.


{Ali TEMEL}

2005 yılında bilgisayar ve web merakı ile başlayan, birçok firma bünyesinde çalışarak kendini geliştirerek 2013 yılında ilk şirketini kurmasıyla şekillenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir