Genel 194 Kez Okundu 0

23 Aralıkta Dünyanın Sonu Geliyor

“Uzaydan gelen virüs 23 Aralık’ta Dünya’yı yok edecek” bu korkunç iddia Hindistanlı astronomlara ait. Yalnızca günler içersinde insanlığın gezegendeki varlığını sonlandıracak bir virüsün yakın vakitte Dünya’ya varacağını aktaran bilim insanları, bütün dünyada müthiş bir korkuya yol açtı.

Dünyaca ünlü bilim dergisi Science, Hindistanlı bilim insanlarının ve astronomların “23 Aralık’ta dünyanın sonunun geleceği” iddiasını sayfalarına taşıdı. Hintli bilim insanları, bütün insanlığı yok edebilecek virüsün yakın vakitte bütün Dünya’ya yayılacağını ve 23 Aralık tarihinde de dünyanın sonunu getireceğini düşünüyor.

Hintli bilimciler, yakınlarda bir uzay cismini belirleme ettiklerini ve bu cismin NASA veri tabanında bulunmadığını ifade ettiler. Ölümcül virüsün gezegenimize bu cisim doğrulusunda ulaştırıldığı kaydedildi. Bununla beraber virüsün sebebiyle alakalı de şimdilik bir açıklama yapılmadı.

Amerikan Havacılık ve Uzay Ajansı’nın (NASA) bu iddiaya ne reaksiyon vereceği de büyük bir merak konusu. Konuyla alakalı detaylar gün yüzüne çıktığında sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.


{Ali TEMEL}

2005 yılında bilgisayar ve web merakı ile başlayan, birçok firma bünyesinde çalışarak kendini geliştirerek 2013 yılında ilk şirketini kurmasıyla şekillenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir