Geleceğin ne getireceğini hiçbirimiz bilmiyoruz. En azından bu konuda hemfikiriz. Noah adlı bir zaman yolcusu ise, bize ‘belgeleriyle’ beraber gelmiş durumda.

Zaman yolculuğu bilimin üstünde en çok tartıştığı konulardan bir tanesi. Gerçekten olası olabileceği öne sürülen vakit yolculuğu konusu ile ilgili ileriye nasıl gidileceğine dair bir fikrimiz varsa da geriye nasıl gidileceğine dair bir fikrimiz pek yok.

Bir de vakit yolcularımız var. Bu vakit yolcuları kendilerini insanlığı uyarmaya adayan şahıslar arasından çıkıyor. Ya da aslında sayıları daha çok ama hiç ses çıkarmadan kenarda köşede çok karlı yatırımlar yapıp hayatın tadını sürüyorlar.. Genel olarak ise vakit yolcularının en büyük eksiği, yanlarında bir belge getirmiyor olmaları.

2030 yılından yaklaştığını ifade eden Noah’ın ise kırıştırılmış kütüphane kayıtlarından meydana gelen ‘belgeleri’ var. Noah’ın tahminleri arasında UFO vakalarının çoğalacağı, 2019 yılının Şubat ayında yaşanacak olan bir kar fırtınası nedeniyle ABD’nin birtakım şehirlerinin haritadan silineceği gibi haberler var. Nisan ayında robotik göz çıkacağı ve yeni bir çipin, felçli insanların yürümesini sağlayacağı verileri ise Noah’ın müjdeleri.

Androidlerin meydana çıkacağını ve münakaşa yaratacağını ifade eden Noah’a göre Trump ikinci defa seçilecek. Dönemin akışında gezip kıyamet tellallığı yapan Noah, kendisini geçmişe gönderenin hükümet olduğunu ve hükümetin vakit yolculuğunu sır olarak sakladığını söylüyor. Devletin peşine düşmesinden korkan Noah, bu videoyu çekmenin belki de kötü bir düşünce olduğunu söylüyor.

Noah’ın videosu, YouTube’da uzaylılar ve vakit yolcuları ile ilgili yayınlar da yapan Apex TV isimli kanalda yayınlandı.


{Ali TEMEL}

2005 yılında bilgisayar ve web merakı ile başlayan, birçok firma bünyesinde çalışarak kendini geliştirerek 2013 yılında ilk şirketini kurmasıyla şekillenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir