Genel 41 Kez Okundu 0

100 bin dolar ödüllü yarışma

McAfee antivirüs programının kurucusu John McAfee gerektiğince iddialı bir mükafat haberi ile gündeme oturdu. Geçtiğimiz zamanlarda pazara giren Bitfy adlı kripto para cüzdanının hacklenemeyeceğinin iddia eden McAfee, hacklemeyi başarana 100 bin dolar mükafat verecek.

Kripto para pazarı ile ilgili yaptığı muazzam açıklamalar ile gündemden düşmeyen John McAfee hackerlara alan okudu. Kripto paraların kuvvetli savunucusu olarak tanınan McAfee, yüksek güvenlikli bir sistem ile pazara sürülen Bitfi‘yi hacklemeyi başaran şahsa 100 bin dolar mükafat verecek. Bitfi dünyanın ilk hacklenemez cüzdanı olarak pazara sürülmüştü.

Kişisel Twitter hesabı üzerinden açıklama yapan ünlü isim şu şekilde dedi: “Hacklenemez hiçbir şey yoktur iddiasında tespit edilen ve Bitfi cüzdanımın dünyadaki ilk hacklenemez program olduğuna inanmayan bütün sizler için, cüzdanı hackleyene 100.000 dolarlık mükafat var. Para konuşur, saçmalık yürür. Ayrıntılar Bitfi.com adresinde.”

John McAfee’nin açıklamasının sonrasında Bifti’nin resmi internet sitesinden yarışmanın detaylarına ve kurallarına dair bulgular açıklandı.


{Ali TEMEL}

2005 yılında bilgisayar ve web merakı ile başlayan, birçok firma bünyesinde çalışarak kendini geliştirerek 2013 yılında ilk şirketini kurmasıyla şekillenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir